Oled siin: Algus Päevakeskus

Päevakeskus

Päevakeskuses on PMK õpilastel võimalus õppida ja teha kodutöid või lihtsalt mängida ja suhelda koolikaaslastega - seda kõike päevakeskuse juhataja juhendamisel ja silma all.
Päevakeskus on tasuline ja asub PMK majas Vene 31. Järelevalve on tagatud kella viieni. Soovi korral on võimalik (eraldi tasu eest) teine päevane toidukord kell 14. Päevakeskuse toitu pakutakse põhikooli sööklas.

• Lapsevanem täidab avalduse, kus märgib ära, millistel nädalapäevadel tema laps päevakeskuses viibib ning millistel päevadel laps päevakeskuse einet soovib.Avalduse saab õpetajate toast või päevakeskuse õpetajalt.
  • Toiduraha palume tasuda eelneva kuu 25. kuupäevaks (septembri oma esimesel võimalusel), selle alusel valmistatakse lastele nimelised ja kuupäevalised talongid.
  • Talongid seisavad päevakeskuses, kus õpetaja vahendab nende kättesaamist.
  • KUI ÕPILANE PUUDUB, SIIS SAMAL PÄEVAL EI OLE TEDA VÕIMALIK SÖÖJATE NIMEKIRJAST VÄLJA ARVATA. SEE HAKKAB KEHTIMA KOLMANDAST PUUDUMISE PÄEVAST KUI TEGEMIST ON PIKEMA HAIGUSE VÕI REISIGA NING JUHUL KUI SELLEST ON NII SEKRETÄRI (mairi@vhk.ee) KUI PÄEVAKESKUSE ÕPETAJAT (mariss@vhk.ee) INFORMEERITUD. TAGASIARVELDUS TOIMUB JÄRGMISE KUU TOIDURAHAST. TAGANTJÄRELE LAEKUNUD PUUDUMISTÕENDEID EI ARVESTATA.
  • KUI SOOVITE MUUTA SÖÖGIPÄEVI, SIIS PALUN UUENDAGE AVALDUST. Muudatus hakkab kehtima järgmisest kuust.
  • Ühe toidukorra hind on 1,34 €
  • Menüü leiate VHK kodulehelt http://www.vhk.ee/toitlustamine/menuu
  • TÄNAME ÕIGEL AJAL LAEKUNUD MAKSTETE EEST.

Makse saaja:    Koolitoitlustuse OÜ

Arveldusarve:   EE672200221023029070

Selgitus:          lapse nimi, klass, Päevakeskus, millise kuu eest makstakse (võimalusel täpsustada söömise päevad)

Viitenumber:     10016